„Hotell laibaga“ ja „Abort“ 18.11 etenduste asemel mängitakse Suures saalis draamat „Elu ja armastus“

Näitleja haigestumise tõttu mängitakse täna, 18. novembril Suures saalis ja Küünis toimuma pidanud „Hotell laibaga“ ja „Abort“ etenduste asemel Suures saalis draamat „Elu ja armastus“, millele kehtivad mõlema saali tänased piletid. „Hotell laibaga“ piletitega pääseb samale istekohale, „Abordi“ piletitega palume enne etendust Endla kassast läbi käia, et need Suure saali piletite vastu vahetada.

„Elu ja armastuse“ peategelane Irma Vainu on üheksateistkümnendat eluaastat käiv neiu, kelle ees on lahti kogu maailm. Ta on äsja oma kodualevikus gümnaasiumi lõpetanud ja nii head lõputunnistust kui temal polnud mitte kellelgi. Nii hea lõputunnistusega inimese ees peab maailm lahti olema, isegi kui ta ema on vaid vaene popsieit, usub Irma. Sellise lõputunnistusega võib sõita kasvõi Inglismaale või minna linna kursustele, õppida ja saada haritud naiseks.

Ja just seda Irma teha kavatsebki, kuigi Kalmu Eedi pakub talle oma südant ja roose ja lubab teda kasvõi mitu aastat oodata. Aga Irma ei ole nagu teised tüdrukud, kes muust ei mõtle kui poistest ja armastusest ja on kanges mehelemineku valus. Nemad muidugi ehiks end roosidega, paneks neid rinda just südame juurde, aga nendel polnud ka sugugi nii head lõputunnistust kui Irmal. Irmal pole tarvis roose ega armastust, temal on hoopis teine tee! Nii lähebki üheksateistkümnendat eluaastat käiv Irma Vainu linna ja kohtub seal Rudolf Ikkaga.

Soovi korral vahetatakse asendatavate etenduste piletid Endla kassas kahe nädala jooksul ümber või ostetakse tagasi. Teater palub ootamatu muudatuse ja sellest tulenevate ebamugavuste pärast vabandust!

Lisainfo:
Endla kassa 
442 0666 või 442 0667
piletikassa[at]endla.ee või Ain.Miilberg[at]endla.ee
 
(Uudist illustreerib foto lavastusest „Elu ja armastus“. Foto Mats Õun.)