Maikuu etenduste piletid nüüd müügil!

Sellest nädalast on müügil Endla Teatri maikuu etendused, sealhulgas mai alguses esietenduv "Windsori lõbusad naised" ning ka külalisetendused.
Maailmakuulus komöödia "Windsori lõbusad naised" (lavastaja Ingomar Vihmar) viib publiku väiksesse Windsori linnakesse ning räägib loo abielust, rikkusest, armukadedusest ja valedest. Lavastuses mängivad Ago Anderson, Carita Vaikjärv, Carmen Mikiver, Fatme Helge Leevald, Gert Raudsep, Ingomar Vihmar, Jaan Rekkor, Karl-Andreas Kalmet, Kleer Maibaum Vihmar, Lauri Kink, Meelis Rämmeld, Märt Avandi, Nils Mattias Steinberg, Peeter Tammearu, Sander Rebane ja Tambet Seling.

Maikuus on võimalik nautida ka uuslavastust "Me armastame ja ei tea midagi", lastelavastust "Doktor Dolittle", ülimenukat draamat "Elu ja armastus", romantilist komöödiat "Tantsutund", pahaendeliseks arenevat draamat "Märter" ja 2015. aasta Endla publikulemmikut "Kõik naistest"

Endla külastab mais Tartut, Tallinnat ja Haapsalu. 6. mail etendub Vanemuise Teatris viimast korda Ivan Võrõpajevi "DreamWorks". Komöödiat "Windsori lõbusad naised" on võimalik näha 13. mail Eesti Draamateatris ja 15. mail Haapsalu Kultuurikeskuses. Ervin Õunapuu lavastatud draama "Märter" külalisetendused toimuvad 17. ja 18. mail Teatris NO99. 

(Uudist illustreerib foto lavastusest „Me armastame ja ei tea midagi“. Fotol Külli Reinumägi ja Ago Anderson. Fotograaf Mats Õun.)