Märtsi etenduste piletid nüüd müügil

Müügil on kuni märtsi lõpuni toimuvate Endla Teatri etenduste piletid. Teatrikuul rõõmustame publikut ka kahe uuslavastusega. 13. märtsil esietendub Suures saalis surmtõsine komöödia „Arktilised mängud“ (lavastaja Ingomar Vihmar) ja 26. märtsil Küünis draama-komöödia „Üksik“ (lavastaja Enn Keerd).
Leea ja Klaus Klemola Kokkola-triloogia neljas (ja ilmselt viimane) osa „Arktilised mängud“ on lugu Marja-Terttu (Andrus Vaarik) ja Piano (Sepo Seeman) taaskohtumisest. Viimati kohtus Endla publik nendega 11 aasta eest Gröönimaal, kuid nüüd on 75-aastane talveveteran Marja-Terttu põhjamaise grilliputka kinni pannud ja elab Soomes oma keskealise tütre mereäärses kodus. Aga see on ka lugu edukuse raskest taagast, meeste aust, iseenda saatuse üle otsustamisest, alkoholismist, kliimasoojenemisest, elu kaduvusest ja sellest, milline väljakutse on armastada Soome rahvast. Lavastuses mängivad Andrus Vaarik, Sepo Seeman, Ago Anderson, Lauri Kink, Carita Vaikjärv, Kadri Rämmeld ja Priit Loog.

Küüni uuslavastuses Üksik“ sõidavad kaks naist – noor arhitekt Juulia (Jane Napp) ja endine tuntud silmaarst Hilpi (Carmen Mikiver) – vaatama üksikut saart Läänemeres, kuhu Hilpi soovib ehitada oma unistuste maja. Tagasiteele asudes selgub, et paadimootor ei käivitu ja nad ei pääse enam saarelt minema. Järgnevast ööpäevast saab ellujäämisvõitlus, milles loodus mõõdab naisi ja naised üksteist. Lavastuses mängivad Carmen Mikiver, Jane Napp ja Nils Mattias Steinberg.

12. märtsil annab oma viimase etenduse igihaljas komöödia „Vedelvorst“ (lavastaja Ingomar Vihmar). Kasuta võimalust, et humoorikas etendus ära näha või - kui eelmisel korral väga meeldis, siis - uuesti näha!

Müügil on ka 2021. aasta suvelavastuse „Põrgupõhja uus Wanapagan“ piletid! Eelmüügihinda saab veel mõnda aega nautida, aga parimad kohad juba kaovad. Tee oma otsus enne teisi! 

Endla Teatri piletid on müügil Piletimaailmas, Piletilevis ja Endla Teatri kassas.

(Uudist illustreerib foto lavastusest „Abort“. Fotograaf Priit Loog.)