„Me armastame ja ei tea midagi“ 7. mai etendus asendatakse „Kõik naistest“ etendusega

Näitleja haigestumise tõttu jääb teisipäeval, 7. mail Endla Küünis ära lavastuse „Me armastame ja ei tea midagi“ (lavastaja Enn Keerd) etendus. Selle asemel mängitakse südamlikku komöödiat „Kõik naistest“ (lavastaja Kaili Viidas), mis valiti 2015. aastal Endla publiku lemmiklavastuseks.

„Kõik naistest“ on eluline, lõbus ja üllatusi pakkuv lavastus, kus kolm näitlejannat kehastavad viitteist tegelaskuju ja toovad vaatajani viis omavahel põimunud lugu. Kõigil naistel alates lasteaiatüdrukutest kuni soliidses eas prouadeni vanadekodus on kõrged väärtushinnangud ja selge maailmapilt. Paraku takistavad elu pisiasjad neil ideaalide järgi elamast. Armastust ei ole vihkamiseta, sõprust konkurentsita, vabadust sõltuvuseta ega andestamist reetmiseta. Sõbralikult enesekriitiline lugu naiseks olemisest toob samaaegselt silmanurka pisara ja suule naeratuse. Lavastuses mängivad Carmen Mikiver, Karin Tammaru, Liina Tennosaar ja Jaanus Mehikas.

Soovi korral ostetakse „Me armastame ja ei tea midagi“ 7. mai etenduse piletid ühe nädala jooksul tagasi. Teater palub ootamatu muudatuse ja sellest tulenevate ebamugavuste pärast vabandust!

Lisainfo:
Endla kassa
442 0666 või 442 0667
ain@endla.ee

(Uudist illustreerib foto lavastusest „Kõik naistest“. Fotograaf Mats Õun.)