Carmen Mikiver

Näitleja


Endlas alates 2002

Tunnustus

  • Endla Publikulemmik 2001, 2007, 2008, 2015, 2020, 2022
  • Kolleegipreemia 2001, 2006, 2010, 2013, 2014, 2016, 2018, 2019
  • Rollide Linda lavastusest „Pimevalge“ ja Olga lavastusest „Olga, Irina ja mina“ nomineeriti Eesti Teatri naiskõrvalosatäitja aastaauhinnale 2022

Mängukavas

Noor jää - Lõõpari Liis ja Õpetaja, 2022
Põrgupõhja uus Wanapagan - Ämm, Külamutt, 2021
Pimevalge - Linda, 2021
Kolm õde - Olga, 2021
Abort - Kõik teised, 2020
Windsori lõbusad naised - Emand Väle, doktor Caiuse teenija, 2019
Pidusöök - Ori, 2019

Varasemad tööd Endlas

Proua Corney, kogukonna vaestetöömaja juhataja - Oliver Twist (2019) Karuemand - Onu Remuse jutte (2019) Naispolitseinik - DreamWorks (2018) Mari, Näsnäruda leskperenaine - Vedelvorst (2018) Tädi - Elu ja armastus (2018) hästi tähtis metsseaneiu Röh-Rõõsk - Operatsioon Kintsutükk (2017) Cloe - Minu vana daam (2016) Berit - Olga, Irina ja mina (2016) Eunice, Maimu ja Kultuuriosakonna juhataja - Pao-Pao. Kuldse Trio lood (2016) Anita, Dorota, Maria, Biba ja Agnes - Kõik naistest (2015)
Milly - Siin elavad inimesed (2015)
Vanaeit / Mary ema - Meie aja kangelane (2014)
Käthe - Woyzeck (2014)
Nigol Andreseni sekretär Nadja  /Elsbet Parek - Vares (2014)
Vera - Armastuse õigekiri (2013)
Mare, Liisa ema, Lavastaja, Üks libu - Viimane kauboi   (2013)
Haldjas Berylune, Naabrinaine Berlingot - Sinilind (2013)
Missis Bennet - Uhkus ja eelarvamus  (2012)
Ema/Kodrescu/Siberi atamani naine/Bahar/Jaapani keisrinna - Seljatas sada meest (2012)
Anett - Palju õnne argipäevaks! (2011)
Nawal - Põletus (2010)
Linda - Teatrikomöödia (2010)
Loviis - Röövlitütar Ronja (2010)
Helgi - Ära muretse, kallis! (2010)
Noorem naine - Hingede öö (2009)
Direktor - Tiramisu (2009)
Artemi Filippovitš Zemljanika, hoolekandeasutuste kuraator - Revident (2008)
Candida ja ülekuulaja - Rock'n'Roll (2008)
Proua Vestmann - Pisuhänd (2008)
Põrguneitsi - Muinasjutt Põhja konnast ja printsessist (2007)
Epp Loona - Karge meri (2007)
Diane Pommeray - Tunnete tektoonika (2007)
Leontiine - Võikõllane üü (2006)
Krõõt - Vargamäe kuningriik (2006)
Naine/Liblikas/Pääsuke - Muinasjutt Pöial-Liisist (2005)
Betty Dixon - Linda tahab lahutada (2005)
Molly Byrne - Martini ja Mary lugu (2005)
Liftinaine - Mis värvi on vabadus (2005)
Moor - Kaval-Ants ja Vanapagan (2005)
Jane Fuller - Reispass (2005)
Pr. Webb - Meie linnake (2003)
Puhvetipidaja - Raimund (2003)
Ines - Kolm versiooni elust (2002)
Tsarinna jt - Ekke Moor (2002)
Naine - 9 ööd (2001)
Gertrude Twine - Linnumaja (2001)
Maria Fox - Senaator Fox (2000)
Monika Ilecki - Tema tagasituleku päev (2000)
Diana - Ohver (1999)
Anu - Küüni täitmine (1999)

Mängukava

30.06

Põrgupõhja uus Wanapagan

ajalikust pimedusest igaviku valguses
--:-- Greni katlamaja

07.07

Põrgupõhja uus Wanapagan

ajalikust pimedusest igaviku valguses
--:-- Greni katlamaja

08.07

Põrgupõhja uus Wanapagan

ajalikust pimedusest igaviku valguses
--:-- Greni katlamaja

09.07

Põrgupõhja uus Wanapagan

ajalikust pimedusest igaviku valguses
--:-- Greni katlamaja

13.07

Põrgupõhja uus Wanapagan

ajalikust pimedusest igaviku valguses
--:-- Greni katlamaja

14.07

Põrgupõhja uus Wanapagan

ajalikust pimedusest igaviku valguses
--:-- Greni katlamaja

15.07

Põrgupõhja uus Wanapagan

ajalikust pimedusest igaviku valguses
--:-- Greni katlamaja