„Me armastame ja ei tea midagi“ 26.11 etendus jääb ära, publikul on võimalik Suure saali etendust vaadata

Näitleja haigestumise tõttu jääb ära Küünis toimuma pidanud „Me armastame ja ei tea midagi“ tänane, 26. novembri etendus, mille piletiomanikel on võimalik täna õhtul vaatama minna Suures saalis etenduvat mõrvakomöödiat „Hotell laibaga“. Palume aga enne etendust Endla kassast läbi käia, et Küüni piletid Suure saali piletite vastu vahetada.
„Hotell laibaga“ autoriteks on kaheksa saksa krimikirjanikku, kes selle mõrvakomöödia 2018. aasta suvel kaheksapäevases loomelaagris välja mõtlesid ja üheskoos kirja panid. Sama meetodiga on nad varem loonud kaks kriminaalromaani.

Mõrvarite eneseabigrupi viis liiget - endine baaridaam Pretty, koleeriline kokk Horst, idealistlik Jayashree, koristamisraevus Ingolf ja hajevil Tädike - sööstavad oma elu suurimasse seiklusse. Nad avavad hotelli Õnnelik Viis, millele loodavad hotelliliidult saada viis tärni. Avamisärevusele lisab vürtsi tõsiasi, et hotelli esimesteks külastajateks on eneseabigrupi endine psühholoog ja tema abikaasa, aga tõeliselt läheb olukord üle käte siis, kui tärnide arvu üle otsustava inspektori saabudes avastatakse fuajeest laip. Järgneb tempokas peitusemäng, kus igaüks on mõrvarina kahtluse all, kuid ühise eesmärgi nimel tuleb siiski kokku hoida!

Soovi korral vahetatakse „Me armastame ja ei tea midagi“ tänased piletid Endla kassas kahe nädala jooksul ümber või ostetakse tagasi. Teater palub ootamatu muudatuse ja sellest tulenevate ebamugavuste pärast vabandust!

Lisainfo:
Endla kassa
442 0666 või 442 0667
piletikassa[at]endla.ee või Ain.Miilberg[at]endla.ee

(Uudist illustreerib foto lavastusest „Me armastame ja ei tea midagi“. Fotograaf Mats Õun.)