Piletimäng „Kus on roosa vann?“

Sel nädalal (13.-19.05) on Pärnus üks „Ihu paradiisi“ teemaline roosa vann. Selles vannis on midagi. Kui palju seda seal on? Sisesta oma pakkumine siia ja võid võita 6 piletit „Ihu paradiisi“ 6. juuni etendusele ning õhtusöögi kuuele Teatrikohvikus!

Endla Teatri uus suvelavastus – suurte sündmuste eelõhtu „Ihu paradiis“ – esietendub 5. juunil Pärnus Koidula muuseumi aias. Loone Otsa ideel põhineva ja lavastajaga kahasse kirjutatud näidendi toovad lavale lavastaja Kaili Viidas ning kunstnik Arthur Arula, kelle loodud on ka Endla teine menukas suvelavastus „Säärane mulk“.

On aasta 1838. Pärnu veerel asub vastvalminud askeetlik supelasutus. Juhuse tahtel satuvad siin kokku Vändra kirikuõpetaja verinoor kutsar Johann Voldemar Jannsen ja Riia teatri skandaalne dirigent Richard Wagner. See kohtumine vallandab elumuutvate sündmuste ahela. Mehed pistavad rinda nii vananenud mõtteviiside, isepäiste naiste kui raevuka ilmaga.

Vaid üheteistkümnel korral etenduva „Ihu paradiisi“ kaht keskset kangelast kehastavad Ott Raidmets ja Priit Loog, teistes rollides astuvad üles Jane Napp, Triin Lepik, Sten Karpov, Indrek Taalmaa, Ingomar Vihmar, Hellar Bergmann, Ando Loosaar, Rauno Enne ja paljud teised. Etendused toimuvad Pärnus Koidula muuseumi aias (Jannseni 37) 5., 6., 7., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 18. ja 19. juunil.