„Säärase mulgi“ lisaetendused

Suvelavastuse „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ 2019. aasta etendused müüsid 2 nädalaga välja. Väga rõõmustav, et huvi niivõrd suur on!! Tänasest on müügil lisaetendused, mis toimuvad 1. ja 8. juulil.

"Säärane mulk“ on lugu sellest, kuidas Maie tahab mehele minna, aga mitte sellele, kellele isa teda panna tahab. Ja nagu Koidula teatris ikka, on laval ainult mehed ja nagu eestlastel ikka – kui suu laulab, siis süda muretseb, kas Maie ikka saab oma Mulgi, kas Peeter oma lolluste lõksu langedes ka midagi õpib, kas Anne, nii kange kui ta ongi, oma rumalast mehest jagu saab? Ja lõpuks kõige tähtsam – kas Erastu Enn, see neetud kaabakas ja pöidlapurustaja, see kõige selle õnnetuse kokk ja kobrutaja, see rõugearmiline punapea, see libekeelne tigepõis, ikka saab oma teenitud karistuse või pääseb viimati...?

Endla publikulemmikuks 2018 valitud lavastuses mängivad Tõnu Oja, Indrek Taalmaa, Ago Anderson (Eesti teatri meeskõrvalosatäitja auhind 2018), Sander Rebane, Meelis Rämmeld, Lauri Mäesepp, Elmar Trink, tantsijad ja pillimehed. „Säärase mulgi“ autor on Lydia Koidula, lavastaja Kaili Viidas (nomineeritud Eesti teatri lavastaja aastaauhinnale 2018), kunstnik Arthur Arula, dramaturg Ott Kilusk, valguskunstnik Margus Vaigur, muusikajuht Ado Kirsi ja liikumisjuht Kardo Ojassalu.


Koidula aias etenduvat õpetlikku lustimängu mängitakse kolmandat ja sedakorda ka viimast suve, seega on praegu viimane võimalus "Säärasele mulgile" pileteid osta! Piletid on müügil Endla kassas, Piletimaailmas ja Piletilevis.

(Uudist illustreerib foto lavastusest. Fotol Ago Anderson. Fotograaf Gabriela Liivamägi.)