Suvelavastuse castingu tulemused

Sõbrapäeva nädalavahetusel toimus Endla Teatris casting, kus teater otsis osatäitjat suvelavastusse „Põrgupõhja uus Wanapagan“. Kandideerima tuli üle saja 7-12-aastast andekat tüdrukut, kelle hulgast valiti Vanapagana ja Juula noorima tütre Riia rolli Agata Apostol ja Elsa Johanna Talvistu. Žüriisse kuulusid lavastaja Kaili Viidas, dramatiseerija Ott Kilusk, kunstnik Arthur Arula ning näitlejad Triin Lepik ja Sten Karpov. 

Endla Teatri suvelavastus „Põrgupõhja uus Wanapagan“ etendub juunis, juulis ja augustis Pärnus Fortumi katlamajas. See on lugu Vanapaganast, kes tuleb õndsakssaamise nimel inimesena maa peale. Inimeseks olemine tähendab aga inimlike tunnete läbielamist. Kurbus ja rõõm, armastus ja lein, viha ja üksindus – need on emotsioonid, millega Vanapaganal maa peal rinda pista tuleb ja mis teda algsest eesmärgist vääramatu jõuga eemale kisuvad.


Lavastuses mängivad Ago Anderson, Tambet Seling, Triin Lepik, Kadri Rämmeld, Peeter Tammearu, Karin Tammaru, Sten Karpov, Liis Karpov, Ott Raidmets, Nils Mattias Steinberg, Indrek Taalmaa, Carmen Mikiver, Ireen Kennik, Fatme Helge Leevald, Sander Rebane, Meelis Rämmeld jt. 

Etendused toimuvad 18., 19., 22., 25., 26. ja 27. juunil, 1., 2., 3. ja 4. juulil, 13., 15., 18., 19., 21., 25., 26., 27. ja 28. augustil 2021 kell 19.00 Fortumi katlamajas (Pärnu, Ringi 56). Piletid on müügil Endla kassas, Piletimaailmas ja Piletilevis.

Osalejate muljeid näeb ja kuuleb Pärnu Postimehes, ERR-is ja Õhtulehes:

(Uudist illustreerib Pärnu Postimehe foto castingust, fotograaf Jüri Looring)