Tänase, 3. detsembri „Windsori lõbusad naised“ etenduse asemel mängitakse „Mitte praegu, kallis!“

Näitleja haigestumise tõttu mängitakse tänase, 3. detsembri  Windsori lõbusad naised“ etenduse asemel Suures saalis tragikomöödiat „Mitte praegu, kallis!“ (Endla publikulemmik 2017). Kehtivad 3. detsembri Suure saali etenduse piletid.

„Mitte praegu, kallis!“ on lugu kasukameistrist Arnold Crounchist, kellele igapäevaelu allub rangetele reeglitele. Tüüne rutiini ähvardab aga pea peale paisata tema äripartneri Gilbert Bodley liiderlikkus. Abikaasade ja armukeste värvika seltskonna lootusetult sassis armusuhted ja arusaamatused kallihinnalise naaritsakasukaga tekitavad kaose, milles korra loomine langeb just ümbritseva maailma silmakirjalikkusest

ja pahelisusest jahmunud Crounchi õlule. Tegelased poevad kasukatesse ja kappidesse ning neist uuesti välja, et mitte valel hetkel vales seltskonnas valele inimesele vahele jääda.

Soovi korral vahetatakse „Windsori lõbusad naised“ tänased piletid Endla kassas ühe nädala jooksul ümber või ostetakse tagasi. Teater palub ootamatu muudatuse ja sellest tulenevate ebamugavuste pärast vabandust!

Lisainfo:
Endla kassa
442 0666 või 442 0667
piletikassa[at]endla.ee

(Uudist illustreerib foto lavastusest „Mitte praegu, kallis!“ . Fotograaf Gabriela Urm.)