Suvelavastuse „Põrgupõhja uus Wanapagan“ piletid nüüd müügil!

Alates tänasest on müügil 2022. aasta suvelavastuse „Põrgupõhja uus Wanapagan“ piletid.

Publiku rõõmuks anname teada, et suure menuga suvelavastus „Põrgupõhja Uus Wanapagan“ jõuab 2022 suvel taas Greni vanas katlamajas lavalaudadele. See on hea võimalus teha kordaminev ja sisukat koosolemist võimaldav jõulukink.


Etendused toimuvad 16., 17., 18., 21., 25. ja 30. juunil, 7., 8., 9., 13., 14. ja 15. juulil 2022 kell 19.00 Greni katlamajas (Pärnu, Ringi 56). Piletid on müügil Endla Teatri kassas, Piletimaailmas ja Piletilevis: aprilli lõpuni 20 €, alates 1. maist 25 €.

Suvelavastuse „Põrgupõhja uus Wanapagan“ teksti autor on A. H. Tammsaare ja dramatiseerija Ott Kilusk, lavastaja on Kaili Viidas, kunstnik Arthur Arula, valguskunstnik Margus Vaigur, muusikaline kujundaja Tauno Aints ja videokujundaja Argo Valdmaa.

Lavastuses mängivad Ago Anderson, Tambet Seling, Triin Lepik, Kadri Rämmeld, Peeter Tammearu, Karin Tammaru, Sten Karpov, Liis Karpov, Ott Raidmets, Nils Mattias Steinberg, Indrek Taalmaa, Carmen Mikiver, Ireen Kennik, Fatme Helge Leevald, Sander Rebane, Meelis Rämmeld jt.

Mona Lii Konnapere kirjutas: „Tegemist pole tuima, otse raamatust lavale toodud tükiga, vaid värvika looga, mis on täis sisukaid motiive ja jaburalt emotsionaalseid tegelasi…Lavastus on hoolimata suurtest tunnetest ülimalt eestlaslik ja näitab ilma igasuguse filtrita musta ja rasket talupojakultuuri, olemata sealjuures labane.“

Lavastust toetab Gren Eesti AS.

Lavastus ei sobi alla 14-aastastele vaatajatele.

(Uudist illustreerib lavastuse „Põrgupõhja uus Wanapagan“ plakatifoto. Fotol Triin Lepik ja Ago Anderson. Fotograaf Kalle Veesaar.)