Toimuvad katsed Endla Noortestuudiosse

Alates 2004. aastast tegutsev Endla Noortestuudio kutsub taas kõiki noori näitekunstihuvilisi kandideerima Noortestuudio truppi. 

Laupäeval, 8. oktoobril toimuvad katsed Endla Noortestuudiosse. Katsetele oodatakse 15-18-aastaseid näitlemishuvilisi põhikooli- ja gümnaasiuminoori. Noortestuudio juhendajateks on tunnustatud teatripraktikud, Endla Teatri loominguline juht ja lavastaja Ingomar Vihmar ning lavastaja Laura Jaanhold. Noortestuudios osalemine on noore jaoks tasuta.

Endla Noortestuudio on Sinu jaoks, kui soovid paaril õhtul nädalas pühenduda teatrile. Noortestuudio tegevustes osaledes arendad lavalist liikumist, lavakõnet ja loovust, kasvatad esinemisjulgust ning enesekindlust – kõik vajalikud oskused ka igapäevases elus hästi hakkamasaamiseks. Kui tunned, et Sul on huvi teatri vastu ja koolikohustuse kõrvalt jääb vaba aega, mis võimaldab tegelda teatriõpingutega Noortestuudios, siis tule katsetele.

Palume katseteks valmistumisel õppida selgeks vabalt valitud Eesti autori:

  • luuletus (8-12 rida) ja
  • proosatekst (1-2 min)

Katsetele tulijaid ootame 8.10, kell 13.00 Endla valvelauas (sissepääs maja tagant).

Lisainfo:
info@endla.ee
Ingomar Vihmar
+372 52 58 119

Noortestuudio eelmisesse koosseisu kuulunud Anna-Maria Pink: „See on väga hea võimalus ennast avada ja areneda eelkõige inimesena. Meie vestlusringid olid väga ühendavad ja tervendavad. Ingomar on väga soe, toetav ja mõistev. Selline isalik eeskuju sai temast. Mina isiklikult sain väga hea kogemuse nii korraldusliku poole pealt kui ka laval mängimises. Kindlasti ka koostöö teiste stuudiolastega andis hea kogemuse ja me saime ka lähedaseks üksteisega. Sain stuudiost häid sõpru kellega ka hiljem elus edasi suhelda. Olen selle aja ja võimaluse eest ääretult tänulik.“