Endla piletikampaania

Ajavahemikul 13.-17. veebruarini on piiratud hulk pileteid Endla Teatri etendustele (sh väljasõiduetendustele kõikjal Eestis) 30% soodsamad. Kampaaniahinnaga teatripiletid on saadaval kuni augusti lõpuni toimuvatele Endla etendustele.
Meie mitmekülgsest repertuaarist leiad haaravaid teatrielamusi igale maitsele. Kasuta suurepärast võimalust ja soeta teatripileteid kingiks kaaslasele, kolleegidele või sõpradele. Piletikampaania soodustus ei kehti lastelavastustele „Üks rohutirts läks kõndima“ ja „Tipp ja Täpp“, noortestuudio uuslavastusele  „Punga-Mart ja Uba-Kaarel“ ning kevad-suvel toimuvatele esietendustele.

Endla Teatri 2024. aasta esimene pool toob lavale kuus põnevat ja eriilmelist uuslavastust. Jätkuvalt ootavad publikut eelnevate hooaegade populaarsemad lavastused.

Uue aasta esimene uuslavastus esietendus 2. veebruaril Küünis, kui publiku ette jõudis A. H. Tammsaare „Tõde ja õigus V“ ainetel põhinev lavalugu, mille lavastas Ingomar Vihmar ja mida ilmestavad Feliks Küti poolt eestipäraseks kirjutatud Ladina-Ameerika rahvuslikud viisid ja popmuusika lood.

Suures Saalis esietendub 15. märtsil Kaili Viidase lavastatud „Rocco ja tema vennad“, mis on võimas ja suurejooneline lugu neile, kes otsivad teatrist kirge, keerulisi suhteid, pingelisi olukordi, armastust, vihkamist, andestamist ja… poksi.

Endla Noortestuudio, mis on kaks aastat lavastajate Ingomar Vihmari ja Laura Jaanholdi juhendamisel teatritegemistega tutvust teinud, toob lavale August Kitzbergi näidendi „Punga-Mart ja Uba-Kaarel“. See õpetlik ja voorusliku elu kiituseks kirjutatud lavalugu esietendub 6. märtsil Endla Ärklisaalis.

Aprillis jõuab Küünis lavale Laura Jaanholdi lavastatud muusikaline dokumentaalnostalgia „Lillemüüjatel hakkas külm“, mis põhineb intervjuudel, vestlustel ja artiklitel, mis lähemalt või kaugemalt Pärnu lilleturu saamislugu, sellega seotud inimesi ja ajaga juhtunud lugusid käsitlevad.

Lavastaja Ervin Õunapuu toob mais Endlas lavale Jean Cocteau legendaarse näidendi „Inimese hääl“. See lugu kõneleb meeleheitlikust, mõnikord ennasthävitavastki vajadusest inimliku läheduse ja tähelepanu järele.

Juunis esietendub Suures Saalis Prantsuse näitleja ja näitekirjaniku Gilles Dyreki „Richard III tagasitulek kell 9.24 saabuva rongiga“, mille lavastaja on Ingomar Vihmar. See on pöörane komöödia sellest, kuidas oma perekonnaga ära leppida. Näidend oli 2023. aastal Prantsuse teatriauhindadel nomineeritud parima komöödia kategoorias.Piletid on müügil Endla kassas, Piletimaailmas ja Piletilevis. Soodushinnaga pileteid on saadaval piiratud koguses. 
Pakkumine ei kehti eelnevalt broneeritud piletitele ja kampaaniapileteid ei ole võimalik broneerida.


Lisaks leiavad teatrisõbrad kampaania perioodil Endla sotsiaalmeediast täiendavaid eripakkumisi valitud etendustele.

Kordaläinud Endla-hetki etendustelt üle Eesti!