Endla Teatri 110. sünnipäevapidu

Endla Teater tähistab 110. sünnipäevapidu 23. oktoobril kell 19.00 Suures saalis lavastuse „Ma teenindasin Inglise kuningat“ esietendusega.

Esietendusele järgneb sünnipäevapidu Sammassaalis, kus toimub pidulik tervituste, õnnitluste, suupistete ja tervitusjoogiga vastuvõtt ning seejärel aitab sünnipäevale vastavat atmosfääri luua ansambel Lexsoul Dancemachine. Õhtu lõpetab DJ Mr. Jewels

Kõigil, kes soovivad Endla Teatri sünnipäeva tähistada koos endiste ja praeguste endlalastega, on võimalik esietendusele ja peole pääsetähed soetada Piletimaailmast.

Endla 110. sünnipäeva tähistav pidunädal toob endaga aga veel mitmeid põnevaid sündmusi. Nii avatakse 22. oktoobril ajaloonäitus „Sinilinnu püüdjad“ ning 20. ja 21. oktoobri õhtul kell 21.30 toimuvad Endla Teatrikohvikus kontserdid „Üks rohutirts läks Rovaniemi“. Meeleolukaid muusikalisi hetki pakuvad Endla Teatri armastatud näitlejad ning kõik esitamisele tulevad hitid pärinevad Endla mängukavas olnud lavastustest. Muusikalisele rännakule järgneb vabas vormis oleng, mis kestab südaööni. 

Kontserdid on Endla teatripere kingitus teatrisõpradele ning selleks, et kõik sõbrad ära mahuks, palume oma osalemissoovist teatada aadressil: info@endla.ee

              Pileti sÜNNIPÄEVALE
sAAD SOETADA SIIT


Meeleolukat sünnipäevakuud Endla seltsis!