Kohtumisõhtu Jüri Naelaga, PromFesti ooperi lavastajaga

Andekad ooperiartistid vallutavad ka sel sügisel kaheks etenduseks septembrikuus PromFesti raames Endla Teatri Suure saali lava. Kuid enne veel saame tuttavaks tänavuse festivali raames etenduva ooperi lavastaja Jüri Naelaga. 

Inspireeriv koreograaf, lavastaja ja professor Jüri Nael ootab kõiki ooperi, muusika ja tantsuhuvilisi pärnakaid 18.04 õhtul teatrikohvikusse, et jagada oma lugu sellest, kuidas temast on ootamatult ooperilavastaja saanud. Vestlusõhtul kuuleb, miks ta on otsustanud kõigi muude põnevate tegemiste kõrval publiku ette tuua oma esimese ooperilavastuse. Vestlusõhtul saad teada ka tema varasemast kokkupuutest ooperimuusikamaailmaga ja kuuled sellest, mis teemal tänavune ooper lavastatud saab.  Vestlusõhtu viib läbi dirigent Erki Pehk.

Pane kalendrisse kirja 18.aprilli õhtu kell 17.30 - 18.30 Teatrikohvikus ja anna oma osalemisest teada aadressil info@endla.ee

Kõigi registreerunud osalejate vahel loosime kohapeal välja ka pääsme kahele PromFesti ooperietendusele septembris. Ooperietendused toimuvad 10. ja 12.septembril.