„Põrgupõhja uus Wanapagan“, „Abort“ ja „Vaade sillalt“ kevadsuvised etendused jäävad ära

Info selles uudises on vananenud. Ajakohane info siin.

Seoses Vabariigi Valitsuse otsusega kehtestada koroonaviiruse leviku peatamiseks eriolukord, jäävad ära Endla Teatri etendused kuni 1. maini. Lisaks lükkuvad edasi uuslavastuste „Põrgupõhja uus Wanapagan“, „Abort“ ja „Vaade sillalt“ kevadised ja suvised etendused. Ülejäänud maikuu etendused toimuvad nagu planeeritud.

Uuslavastuste väljatoomisega on seotud väga palju erinevaid inimesi, iga lavastus on sõltuvuses nii ülejäänud repertuaarist, kogu maja tööplaanist kui ka teistest teatritest. Igal lavastusel on kindel hulk proove, mida selle väljatoomiseks vaja on – proove ei saa aga distantsilt teha ning seetõttu ei ole ka võimalik uuslavastustel esietenduda. Olukord on segane, toimub palju muudatusi, kuid seda kõike meie töötajate ning külastajate tervise nimel! Teeme otsuseid vastavalt valitsuse juhenditele ning proovime olukorraga võimalikult hästi kohaneda.

Suvelavastus „Põrgupõhja uus Wanapagan“ on lükkunud tulevikku, aga hetkel ei oska me täpsustada, millal lavastus esietendub. Draama „Vaade sillalt“ ning lugu raamatutest ja armastusest „Abort“ esietenduvad järgmisel hooajal.

Kõik ärajäänud etenduste piletid kehtivad kui kinkekaardid vabalt valitud Endla Teatri 2020. aasta etendustele (sh väljasõiduetendused) – pileteid saab ümber vahetada 1. oktoobrini 2020. Oleme väga tänulikud kõigile, kes on otsustanud seda varianti kasutada, ning mõistame täiesti, kui soovite pileti tagastada.

Täpsem info piletite ümbervahetamise ning tagastamise kohta meiliaadressil piletikassa[at]endla.ee või telefonil +372 442 0666. Endla kassa on külastajatele suletud, suhtlus toimub e-maili ja telefoni teel esmaspäevast reedeni kell 10-17 (erakorraliste muudatuste tõttu on kassa väga hõivatud, kõigile vastatakse järgemööda ja esimesel võimalusel).

Teatame kõigi teatrisõprade rõõmuks, et oleme paika pannud nii plaani A, B kui C ning oodata on palju! Kui olukord lubab, alustame 110. hooaega juba suvel ning seda nii mõnegi üllatusega. Praegu palume aga mängukavade avalikustamisega kannatust – loodetavasti saame esimesi plaane välja kuulutada juba maikuus.

Edaspidiste sammudega hoiame publikut ja avalikkust kursis Endla kodulehe vahendusel.

NB! Teatrikohvik, Teatrigalerii ja kostüümilaenutus on suletud 1. maini.
NB! Romantilise komöödia „Tantsutund“ Kuressaare väljasõiduetendused (16.-18. märtsil) on edasi lükatud 18. ja 19. maile.

Soovime teile head tervist ning näeme juba õige pea!