Seoses eriolukorraga jäävad ära kõik Endla Teatri kevadsuvised etendused

Seoses Vabariigi Valitsuse otsusega kehtestada koroonaviiruse leviku peatamiseks eriolukord, jäävad ära kõik Endla Teatri kevadsuvised etendused. Ärajäänud etenduste piletid kehtivad kui kinkekaardid vabalt valitud Endla Teatri 2020. aasta etendustele (sh väljasõiduetendused) – pileteid saab ümber vahetada 1. oktoobrini 2020. Oleme väga tänulikud kõigile, kes on otsustanud seda varianti kasutada, ning mõistame täiesti, kui soovite pileti tagastada.

Täpsem info piletite ümbervahetamise ning tagastamise kohta meiliaadressil piletikassa[at]endla.ee või telefonil +372 442 0666. Endla kassa on külastajatele suletud, suhtlus toimub e-maili ja telefoni teel esmaspäevast reedeni kell 10-17 (erakorraliste muudatuste tõttu on kassa väga hõivatud, kõigile vastatakse järgemööda ja esimesel võimalusel).

Suvelavastus „Põrgupõhja uus Wanapagan“ on lükkunud tulevikku, aga hetkel ei oska me täpsustada, millal lavastus esietendub. Draama „Vaade sillalt“ ning lugu raamatutest ja armastusest „Abort“ esietenduvad sügisel.

Kui olukord lubab, alustame 110. hooaega juba suvel ning seda nii mõnegi üllatusega. Praegu palume aga mängukava avalikustamisega kannatust – loodetavasti saame esimesi plaane välja kuulutada juba maikuus.

Edaspidiste sammudega hoiame publikut ja avalikkust kursis Endla kodulehe vahendusel.

NB! Teatrigalerii ja kostüümilaenutus on ajutiselt suletud.
NB! Endla Teatrikohvik on alates 4. maist taas avatud, esialgu toitude ja pagaritoodete kaasa tellimiseks.

Soovime teile head tervist ning kohtume esimesel võimalusel!