Suvelavastuse „Põrgupõhja uus Wanapagan“ piletid nüüd müügil!

Müügil on Endla Teatri 2021. aasta suvelavastuse „Põrgupõhja uus Wanapagan“ piletid! Eelmüügihinda saab veel mõnda aega nautida, aga parimad kohad juba kaovad. Tee oma otsus enne teisi!

See on lugu Vanapaganast, kes tuleb õndsakssaamise nimel inimesena maa peale. Inimeseks olemine tähendab aga inimlike tunnete läbielamist. Kurbus ja rõõm, armastus ja lein, viha ja üksindus – need on emotsioonid, millega Vanapaganal maa peal rinda pista tuleb ja mis teda algsest eesmärgist vääramatu jõuga eemale kisuvad.


Suvelavastuse „Põrgupõhja uus Wanapagan“ teksti autor on A. H. Tammsaare ja dramatiseerija Ott Kilusk, lavastaja on Kaili Viidas, kunstnik Arthur Arula, valguskunstnik Margus Vaigur, muusikaline kujundaja Tauno Aints ja videokujundaja Argo Valdmaa.

Lavastuses mängivad Ago Anderson, Tambet Seling, Triin Lepik, Kadri Rämmeld, Peeter Tammearu, Karin Tammaru, Sten Karpov, Liis Karpov, Ott Raidmets, Nils Mattias Steinberg, Indrek Taalmaa, Carmen Mikiver, Ireen Kennik, Fatme Helge Leevald, Sander Rebane, Meelis Rämmeld jt.

Etendused toimuvad 18., 19., 22., 25., 26. ja 27. juunil, 1., 2., 3. ja 4. juulil, 13., 15., 18., 19., 21., 25., 26., 27. ja 28. augustil 2021 kell 19.00 Fortumi katlamajas (Pärnu, Ringi 56). Piletid on müügil Endla Teatri kassas, Piletimaailmas ja Piletilevis: aprilli lõpuni 20 €, alates 1. maist 22 €, alates 1. juunist 25 €.

Lavastust toetab Fortum Eesti AS.

Lavastus ei sobi alla 14-aastastele vaatajatele.

(Uudist illustreerib lavastuse „Põrgupõhja uus Wanapagan“ plakatifoto. Fotol Triin Lepik ja Ago Anderson. Fotograaf Kalle Veesaar.)