Endla Teater otsib noort osatäitjat suvelavastusse „Põrgupõhja uus Wanapagan“

Kui sa oled 7-12-aastane tüdruk, sulle meeldib esineda, sa ei karda tähelepanu, oled valmis proovima midagi uut ja otsid seiklust, siis just sina võid olla see, keda otsime. Ootame sinult julgust ja töökust ning vastu pakume põnevat võimalust näidelda päris näitlejatega päris teatris.

Casting toimub 13.-14. veebruaril Endla Teatris eelregistreerimise alusel. Registreeruda saab kuni 5. veebruarini 2021. 13. veebruaril kohtutakse kõigi sobivate kandidaatidega ja nende vanematega ning 14. veebruaril edasijõudnutega. Ajakavast ja kohtumispaigast teavitatakse kolm päeva enne katseid e-maili teel. Žüriisse kuuluvad lavastaja Kaili Viidas, dramatiseerija Ott Kilusk, kunstnik Arthur Arula ning näitlejad Ago Anderson ja Triin Lepik.

Palume 13. veebruariks ette valmistada vabalt valitud anekdoot, lühijutt, muistend või mõni muu proosatekst (2-3 minutit). Kohapeal antakse lugeda dialoog koos näitlejaga ning valmis peab olema lisaülesanneteks. Castingul pildistatakse ja filmitakse.

Suvelavastuse proovid algavad 19. aprillil (täpsed prooviajad selguvad jooksvalt ja toimuvad enamasti õhtuti). Peaproovid algavad 24. mail, millest alates peab valmis olema ka pikkadeks hommikust õhtuni kestvateks proovipäevadeks. Etendused toimuvad 18., 19., 22., 25., 26. ja 27. juunil, 1., 2., 3. ja 4. juulil, 13., 15., 18., 19., 21., 25., 26., 27. ja 28. augustil 2021 kell 19.00 Fortumi katlamajas (Pärnu, Ringi 56).

Endla Teatri 2021. aasta suvelavastuse „Põrgupõhja uus Wanapagan“ teksti autor on A. H. Tammsaare ja dramatiseerija Ott Kilusk, lavastaja on Kaili Viidas, kunstnik Arthur Arula, valguskunstnik Margus Vaigur, muusikaline kujundaja Tauno Aints ja videokujundaja Argo Valdmaa. Lavastuses mängivad Ago Anderson, Tambet Seling, Triin Lepik, Kadri Rämmeld, Peeter Tammearu, Karin Tammaru, Sten Karpov, Liis Karpov, Ott Raidmets, Nils Mattias Steinberg, Indrek Taalmaa, Carmen Mikiver, Ireen Kennik, Fatme Helge Leevald, Sander Rebane, Meelis Rämmeld jt.

Registreeri castingule siin.

(Uudist illustreerib Ott Kangilaski illustratsioon A. H. Tammsaare romaanist „Põrgupõhja uus Vanapagan“.)