Priit Loog

Näitleja


Endlas alates 2007

Tunnustus

  • Eesti teatri meeskõrvalosatäitja aastaauhinna nominent 2020 (tisler Engstrand lavastuses „Kummitused“)
  • Ants Lauteri nimeline auhind 2018
  • Endla Publikulemmik 2011, 2013, 2015
  • Kolleegipreemia 2010, 2015, 2019

Mängukavas

Tõde ja õigus V - Pearu, Oru vanaperemees, 2024
Richard III tagasitulek kell 9.24 saabuva rongiga - 2. Richard, 2024
15 meetrit vasakule - Pertsa Rönkkö, 2023
Helluse keeles - Flap Horton, 2023
Mäeküla piimamees - Kuru Jaan, 2023
Suvitajad - Bassov, 2022
Norman Vallutaja - Reg, 2022
Kolm õde - Andrei, 2021

Varasemad tööd Endlas

Intijani Mikkola - Arktilised mängud (2021) Horst Klotz - Hotell laibaga (2020) Marco - Vaade sillalt (2020) Taksojuht, Parm, Töömees, Taim - Härra Huu (2020) Härra Bumble, kogukonna käskjalg - Oliver Twist (2019) Richard Wagner, Riia ooperi dirigent - Ihu paradiis (2019) Tisler Engstrand - Kummitused (2019) Markus Dörflinger - Märter (2018) Siga Röhh-Röhh - Doktor Dolittle (2018) Kurt - Surmatants (2017) Mart - Et sa kaotaksid kõik - Mart (2017) erinevad rollid - See asi - erinevad rollid (2016) Tissen, Hääl ja Kõne kauguses - Öös on asju - Tissen, Hääl ja Kõne kauguses (2016) Stanley Kowalski - Tramm nimega Iha - Stanley Kowalski (2015) Veel..
Billy - Midagi tõelist (2015)
Mr Darling - Peeter Paan ja Valge Lind Wendy (2015)
Kaspar - Kaunitar ja koletis (2014)
Grigori Aleksandrovitš Petšorin - Meie aja kangelane (2014)
Johannes Semper - Vares (2014)
Woyzeck - Woyzeck (2014)
Alja - Armastuse õigekiri (2013)
Leib - Sinilind (2013)
Antti - Vaikus (2013)
lavastaja - Hiired pööningul (2013)
Mister Darcy - Uhkus ja eelarvamus (2012)
Ordulfo - Heinrich IV (2012)
Jan - Boyband (2012)
Porikärbes/Herilane/Sipelgas/Jaanimardikas - Põrrr...!!! (2011)
Leemet - Mees, kes teadis ussisõnu (2011)
Nihad/Treener/Arst/Abdessamad/Majahoidja - Põletus (2010)
Birk - Röövlitütar Ronja (2010)
Neegripoiss Pambu - Timbulimbu ja talv (2010)
Hippolyte Tantain, Canivet ja Sulane - Madame Bovary (2010)
Andres - Ära muretse, kallis! (2010)
Joonas - Ballettmeister (2009)
Super-Mario - Mässajad (2009)
Ihukaitsja ja Näitleja - Hingede öö (2009)
Pjotr Ivanovitš Dobtšinski - Revident (2008)
Ludvig Sander - Pisuhänd (2008)
Sportlane - Pommimäng (2008)
Tõnu Truuvel - Kangelane (2007)
Osaleja - Electronic City (2007)
Osaleja - Tsirkus!!! (2007)

Mängukava

21.06

Richard III tagasitulek kell 9.24 saabuva rongiga

komöödia
--:-- Suures saalis

22.06

Helluse keeles

romantiline draama
--:-- Suures saalis

28.06

Helluse keeles

romantiline draama
--:-- Suures saalis

29.06

Mäeküla piimamees

valusalt koomiline draama
--:-- Suures saalis

30.06

Mäeküla piimamees

valusalt koomiline draama
--:-- Suures saalis

03.07

Tõde ja õigus V

teater
--:-- Küünis

04.07

Mäeküla piimamees

valusalt koomiline draama
--:-- Suures saalis