Sten Karpov

Näitleja


Endlas alates 2007-2013 ja alates 2016. aastast 

Tunnustus

  • Kolleegipreemia 2020, 2021
  • Ants Lauteri nimeline preemia 2015
  • Endla Publikulemmik 2012
  • Kristallkingakese auhind 2008 (Kassini („Portselansuits”) Eesti Draamateatris, Treplev („Kajakas”), Andres („Janu”), Hlestakov („Revident”) ja Joonas Tartu („Kangelane”) Endlas)

Mängukavas

Rocco ja tema vennad - valvur; Ivo; kohtunik, 2024
Richard III tagasitulek kell 9.24 saabuva rongiga - William, pH äripartner ja sõber, 2024
15 meetrit vasakule - Kirjanik Saarelainen, 2023
Helluse keeles - Sam Burton, doktor Maise, Rudyard, 2023
Mullingari kandis - Anthony Reilly, 2023
Suvitajad - Zamõslov, 2022
Tipp ja Täpp - Varblane ja roheliste pükstega Jänku, 2022

Varasemad tööd Endlas

Õpetaja - Põrgupõhja uus Wanapagan (2021) Jan Dítě - Ma teenindasin Inglise kuningat (2021) Õpetaja - Valgusingel  (2021) Kõik teised - Abort (2020) Leo - Nagu süldikeeduvesi (2020) Roman - Me armastame ja ei tea midagi (2019) Mihkel Kiviselg, Carl Weinhold Goldmanni ja Ko supelasutuse rentnik - Ihu paradiis (2019) Aristokallias - Pidusöök (2019) Rebaseonu - Onu Remuse jutte (2019) David - DreamWorks (2018) Joosep, sulane - Vedelvorst - Joosep, sulane (2018) erinevad rollid - Mehed, meri, maa ja naised - erinevad rollid (2017) East, Steve, Randy, Phil ja Dave - Peaaegu armastus - East, Steve, Randy, Phil ja Dave (2017) Kalle, Gerhard von Mahlenberg - Et sa kaotaksid kõik - Kalle, Gerhard von Mahlenberg (2017) erinevad rollid - See asi - erinevad rollid (2016) Veel..
Korpikangas - Vaikus (2013)
Kass Tylette - Sinilind (2013)
Nahkhiir- Hiired pööningul (2013)
Mark - Boyband (2012)
Martin - Nähtamatu maja (2012)
George Wickham - Uhkus ja eelarvamus (2012)
Landolfo - Heinrich IV (2012)
James - Imetegija (2011)
2/Laulja - Hamlet Anderson (2011)
Aladdin, Kasari poeg - Aladdini imelamp (2011)
Külavanem Johannes/Hiietark Ülgas - Mees, kes teadis ussisõnu (2011)
Simon/Omakaitsemees - Põletus (2010)
Sturkas - Röövlitütar Ronja (2010)
Maailmarändur Trebla - Timbulimbu ja talv (2010)
Leon Dupuis - Madame Bovary (2010)
Kasper - Balletmeister (2009)
Dean - Mässajad (2009)
Noor mees - Hingede öö (2009)
Ivan Aleksandrovitš Hlestakov - Revident (2008)
Andres ja turvamees - Janu (2008)
Noor Fisher - Pommimäng (2008)
Joonas Tartu ja Nõukogude sõdur - Kangelane (2007)
Treplev, Konstantin Gavrilovitš, noormees - Kajakas (2007)
Poiss - Salasõber (2007)

Mängukava

21.06

Richard III tagasitulek kell 9.24 saabuva rongiga

komöödia
--:-- Suures saalis

22.06

Helluse keeles

romantiline draama
--:-- Suures saalis

28.06

Helluse keeles

romantiline draama
--:-- Suures saalis

30.06

Rocco ja tema vennad

üks perekond, viis venda ja lahendamatu konflikt
--:-- Suures saalis Asendatud etendusega "Mäeküla piimamees"

04.07

Mullingari kandis

romantiline draama
--:-- Küünis

05.07

Richard III tagasitulek kell 9.24 saabuva rongiga

komöödia
--:-- Suures saalis

06.07

Rocco ja tema vennad

üks perekond, viis venda ja lahendamatu konflikt
--:-- Suures saalis