Tambet Seling

Näitleja


Endlas alates 2003

Tunnustus

  • Kolleegipreemia 2005, 2013, 2014, 2016

Mängukavas

Pulli kirves - Tambet Pärn, 2018
Märter - Willy Batzler, 2018
Mehed, meri, maa ja naised - erinevad rollid, 2017
Mitte praegu, kallis! - Arnold Crouch, 2016
Testosteroon - Tretyn, 2008

Tulekul

Doktor Dolittle - Doktor John Dolittle, 2018

Varasemad tööd Endlas

Alice'i tädimees, Hertsoginna kokk, Aeg, Ärtu kuningas - Alice Imedemaal (2016) Kannibal ja Mees - Öös on asju (2016) Mihkel, Margus ja Ingo - Pao-Pao. Kuldse Trio lood (2016) eestlased - 45 339 km² raba (2015)
Härra Starkey - Peeter Paan ja valge lind Wendy (2015)
Janko / Grušnitski - Meie aja kangelane (2014)
Adam - Eedeni aed (2014)
Andres - Woyzeck (2014)
Gurov - Armastuse õigekiri (2013)
Tume kuju, Reklaamijuht, Üks lõust - Viimane kauboi   (2013)
Õnn Olla Rikas - Sinilind  (2013)
Bertoldo - Heinrich IV (2012)
Tom - Boyband (2012)
Jakob/Jaapani keisri nõunik - Seljatas sada meest (2012)
Doktor - Imetegija (2011)
Muhradi, suurvesiir - Aladdini imelamp (2011)
Ints - Mees, kes teadis ussisõnu (2011)
Antoine/Wahab/Giid/Malak/Sõjafotograaf/Chamseddine - Põletus (2010)
Bengt, näitekirjanik - Teatrikomöödia (2010)
Hea hunt - Kolm põrsakest ja hea hunt (2010)
Kirikuvalvur/Sant - Madame Bovary (2010)
Nikolai/Boris Jerofejev - Ballettmeister (2009)
Mõtlik - Mässajad (2009)
Erinevad rollid - Raimonds (2009)
Osaleja - Saja-aastane laps (2008)
Tiit Piibeleht - Pisuhänd (2008)
Reamees Fisher - Pommimäng (2008)
Saksa ohvitser Müller ja Eric Ruus - Kangelane (2007)
Iisak Loona, Epu ja Matt Ruhve poeg - Karge meri (2007)
Medvedenko, Semjon Semjonovitš, õpetaja - Kajakas (2007)
Osaleja - Electronic City (2007)
Osaleja - Tsirkus (2007)
Kardo - Koduabiline (2006)
Urjadnik/Töömees - Kauka jumal (2006)
Isa/Teisipäev/Reede - Jussikese seitse sõpra (2006)
Villem - Nagu poisid vihma käes (2006)
Karla - Väike Illimar (2006)
Jüri - Robot Robi (2005)
Mat Simone - Martini ja Mary lugu (2005)
Mees - Mis värvi on vabadus (2005)
Victor Prynne - Kordusabielu (2004)
Vanja Vassiltšikov, Tibu - Imepuu (2004)
Pert Kuulu - Suudle mind, Kate (2004)
Össi, Pastor - Nüüd ja igavesti (2003)
Hellebardimees jt - Ekke Moor (2003)
Peeter, põllumees - Põrgupõhja uus vanapagan (2003)
Wooly Webb jt - Meie linnake (2003)
Poiss - Raimund (2003)
Max - Max ja Milli (1996)
Külmapõgenik/ Pisimutukas - Muumipere jõulud (1995)
Külmapõgenik/ Pisimutukas - Muumitrolli talv (1994)

Mängukava

12.12

Doktor Dolittle

seikluslik lastelavastus
--:-- Suur saal Esietendus!

12.12

Doktor Dolittle

seikluslik lastelavastus
--:-- Suur saal

13.12

Doktor Dolittle

seikluslik lastelavastus
--:-- Suur saal

13.12

Doktor Dolittle

seikluslik lastelavastus
--:-- Suur saal

14.12

Doktor Dolittle

seikluslik lastelavastus
--:-- Suur saal

15.12

Doktor Dolittle

seikluslik lastelavastus
--:-- Suur saal

15.12

Märter

draama
--:-- Küün